Naverkoop (After-Sales) Aprilveiling 2018

Nachverkauf | Präsenzauktion

20.04.2018 – 21.04.2018

3692 Ergebnisse
Verkauft
Gouden solitairring met diamant 1,4 crt
8

Ergebnis:

5.000 EUR

Verkauft
Zilveren godslamp
1
Zilveren godslamp

Ergebnis:

4.500 EUR

Verkauft
Rolex horloge Oyster, staal met goud
257

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
Duits Barok naaimeubel, 1815
4001
Duits Barok naaimeubel, 1815

Ergebnis:

3.250 EUR

Verkauft
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw
3502

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Queng Long , groen geglazuurde vaas
6048

Ergebnis:

2.250 EUR

Verkauft
Chinese theepot, 18e-19e eeuw
6094
Chinese theepot, 18e-19e eeuw

Ergebnis:

2.250 EUR

Verkauft
Boog pendule
3554
Boog pendule

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
1037

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Ram Colenbrander vaas
6001
Ram Colenbrander vaas

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Thaise bronzen boeddha
5084
Thaise bronzen boeddha

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw
3501

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Vuurvergulde Empire pendule, 1820
3522

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Nicolaas Martinus Wijdoogen, Bomschuit op strand met vissersvolk
1007

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
KPM eetservies (groot)
6004
KPM eetservies (groot)

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
2x Familie Rose borden
6033
2x Familie Rose borden

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
2x Chinese hockers
6050
2x Chinese hockers

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
Litho John Lennon, Bed Peace
1024
Litho John Lennon, Bed Peace

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Cor Noltee, Hooikade Den Haag
1067
Cor Noltee, Hooikade Den Haag

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Daum Beeld, Apres L'amour,
5508
Daum Beeld, Apres L'amour,

Ergebnis:

1.289 EUR

Verkauft
18e Eeuws vuursteenpistool
2700
18e Eeuws vuursteenpistool

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Witgouden choker diamant
152
Witgouden choker diamant

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
E.J. Kremer, Max Verstappen - Formule 1 coureur
1054

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Interieur met aap
1193

Ergebnis:

1.100 EUR