Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

35. Januariveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 12. Januar 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 4.750 EUR

Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk profes...

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 4.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.

Mahonie Empire kabinet
Ergebnis: 4.500 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize kabinet met verguld bronzen beslag, driekwart zuilen met vergulde Korintische capitellen. Tinpaankap met kelk, oudere restauratie. Afmeting: 280 x 195 x 60 cm. In ...

Vaas, Fam. Rose (groen).
Ergebnis: 3.000 EUR

Antiek Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale decors, fijn geschilderd,, goud decor en groene achtergrond. (Gemerkt). Afmeting: 33 x 16 cm. ø. In goede staat.

Boulle klok, 18e eeuw
Ergebnis: 2.950 EUR

Grote 18e eeuwse zwarte boulle console wandklok met vergulde bronzen ornamenten. Gesigneerd in achterste platine. Jacques Michel A. Paris. Aangepast naar veerslinger. Geeboniseerd. Ongerestaureerd. A...

2x Familie Rose borden, rood glazuur
Ergebnis: 2.750 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen fijn gedecoreerde Familie Rose borden met goud en figuren decors. Cassis-kleurige glazuur achterkant. Afmeting: 4,5 x 22,3 cm ø. In goede staat.

Zilveren karaf met afbeelding
Ergebnis: 2.200 EUR

Grote zilveren karaf, 925/000, met voorstellingen, geplaatst op een ronde bewerkte voet. Voorzien van schroefdop bekroond met een bloemknop. ø11x36 cm. De voet en dop zijn verzwaard. In zeer goede sta...

Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.
Ergebnis: 1.900 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Binnenhaven van Almelo met diverse boten. Circa: 1920. Bijzondere kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten 18e eeuwse Barok apotheker-schrijfkabinet met vele lades, geheimvak en kelder. In bovenstuk en achter schrijfklep orgelgebogen lades. Mooie smalle uitvoering en mooie pa...

Bronzen skulptuur (naar Rodin)
Ergebnis: 1.850 EUR

Zeer grote bronzen sculptuur naar A. Rodin. Voorstellend twee handen Op marmeren basement en piedestal (gesigneerd).. Afmeting brons: 62 cm. Geheel: 164 cm. In goede staat.

Melk en bloed vaasje.
Ergebnis: 1.800 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met melk en bloed florale decor en goud decor. 19e Eeuw. (Gemerkt). Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Amsterdamse hangklok.
Ergebnis: 1.750 EUR

Zeldzame 18e eeuws Amsterdamse mahoniehouten kortstaartklok. 'P. Morijn', Pieter Morijn. Circa: 1742, Oude Leliestraat Amsterdam. Klok heeft 1-wijzerig uurwerk, ankergang + wekker en slagwerk met twee...

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
Ergebnis: 1.700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Gouden armband met smaragd en diamant
Ergebnis: 1.600 EUR

Mooie geelgouden armband, 750/000, met diamant en smaragd. Schakelarmband met aan de bovenzijde 3 ovaal gefacetteerde smaragden, totaal ca 2,25 crt, in een gladomzetting en 32 briljant geslepen diaman...

Mahonie kabinet, Louis Seize
Ergebnis: 1.600 EUR

Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...

Zilveren klok
Ergebnis: 1.500 EUR

Bijzondere zilveren zuilklok, 835/000, Spaans, op een vierkante voet met bolpoten met klauwen. De rand van de voet is versierd met cherubijnkopjes en op de voet staan 4 adelaren. De zuil is voorzien v...

Witgouden armband diamant
Ergebnis: 1.500 EUR

Bijzondere witgouden armband, 750/000, met diamant. Armband met florale schakels met in het midden een ovale rozet bezet met 3 briljant geslepen diamanten. De rand en de schakels zijn allemaal bezet ...

Verguld altaar, 19e eeuw
Ergebnis: 1.500 EUR

19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.

Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.
Ergebnis: 1.500 EUR

Zeer groot ijzeren beeld door Willem Kind, 1947 Rotterdam. Titel: Het onderdak brengen. Bovenstuk edelmetaal. Afmeting: 320 x 210 x 100 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
Ergebnis: 1.500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met plant op rotsen decors. Deksels mogelijk niet origineel. Afmeting: 21,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers saffier diamant
Ergebnis: 1.350 EUR

Prachtige witgouden oorhangers, 750/000, met diamant en saffier. Witgouden brisures bezet met een rij met diamanten met staafvormige hangers volledig bezet met diamanten met onderaan een ovale rozet m...

Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
Ergebnis: 1.350 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gegraveerd hagel jachtgeweer met twee hanen + damast loop. Gesigneerd 'M. Mach Prag'. Eén schroefje bevestiging trekkerbescherming mist. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
Ergebnis: 1.325 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...

Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
Ergebnis: 1.300 EUR

Nicolaas van der Waay 1855 - 1936. 'Meisjes portret'. Verso portret van freule T. de K. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 54 cm. In goede staat.

8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800
Ergebnis: 1.300 EUR

Acht antieke handbeschilderde Duits porseleinen kop en schotels. Circa: 1800. Louis Seize/Empire. Met diverse landschappen decors en goud decors guirlandes. Gemerkt R.G. Gotha Thüringen. Eén kopje bes...

Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.
Ergebnis: 1.250 EUR

Leon Schulman. 1851 - 1943. 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 70 cm. In goede staat.

A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij
Ergebnis: 1.250 EUR

A.J. Groenewegen. 1874 - 1963. Prachtig landschap met komende schapen, schaapsherder en boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 1.200 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi sierschotel met figuren in tuin decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 37,3 ø cm. In goede staat.

6x Capucijner borden, 18e eeuw.
Ergebnis: 1.200 EUR

Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.

2 Chinees ivoren wijsheren beelden.
Ergebnis: 1.150 EUR

Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Chinees ivoren penselen beker.
Ergebnis: 1.100 EUR

Antiek fijn gegraveerd Chinese ivoren penselenbeker. Circa 1900. Landschap met dieren, rotsen en mensen decor. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Ci...

Kalender klok, ca. 1880
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten kalenderklok. Uurwerk loopt. Kalenderbanden heel. Circa: 1880. Waarschijnlijk Gebrüder Wilde. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Gebogen secretaire
Ergebnis: 1.100 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag en gebogen front. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Prachtig binnenleven. Afmeting: ...

Familie Rose vaas met figuren
Ergebnis: 1.100 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met figuren te paard in landschap en spelende kinderen. Afmeting: 46 x 17 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.
Ergebnis: 1.050 EUR

Zeldzaam antiek Frans bronzen beeld op marmeren basement. 'Twee vrouwen'. Door 'H. Moreau'. 1832 - 1927. Circa: 1900. Hippolyte. Afmeting: 59 x 24 cm ø. In goede staat.

Bijbel met zilver 1863
Ergebnis: 1.000 EUR

Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...

Witgouden oorstekers met briljant.
Ergebnis: 1.000 EUR

Sierlijke witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Bolle creolen met scharnier, aan de voorzijde pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 crt. Breedte 6 mm, ø 20 mm ca 11,6 gram. ...

Witgouden ring met diamant
Ergebnis: 1.000 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met kussenvormig geslepen diamanten. Ring met een rij met drie kussen geslepen diamanten, 2 met een oud slijpsel. twee stenen van 5x4x3,3mm en een steen van 4,5x3,8x2...

Franse staande precisie regulateur
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse staande precisie regulateur met slagwerk op dubbele bel en centrale secondenwijzer. Konisch toelopende overgeschilderde klokkast + berthoud-slinger. Huwelijk uurwerk + klokk...

Duitse Biedermeier speelwerk klok, lyra
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame Duitse Biedermeier mahonie lyra speelwerk staande klok met slagwerk op zes bellen en datum aanduiding en trekrepetitie. Circa 1820. Afmeting: 237 x 60 x 42 cm. In goede staat.

Staande klok met carillion, Colberg
Ergebnis: 1.000 EUR

Antieke Duitse eikenhouten 19e eeuwse staande klok met speelwerk (grote rol). 'Jan Vollert Colberg'. 10 melodieën. Speelwerk speelt op elk vol uur. Klok heeft dag en seconden aanduiding. Bel mist, één...

6x Chinees porseleinen bordjes
Ergebnis: 1.000 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met lange lijs decors. Gemerkt. Vier met haarlijn, twee met minimale chips randglazuur. Afmeting: ø 16 cm. In redelijke staat.

Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar)
Ergebnis: 975 EUR

Grote oude porseleinen pagoda figuur. Mogelijk eerste helft 20e eeuw. Ongemerkt. Deze figuren werden ook door Meissen geproduceerd. Handen mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 48 x 36 x 38 cm. In goede s...

W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht
Ergebnis: 950 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Besneeuwd dorpsgezicht met molen en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 70 cm. In goede staat.

R. van Leusden, Bronzen figuur
Ergebnis: 950 EUR

Renee van Leusden. 1947 Arnhem. Grote bronzen figuur uit haar Afrika serie. 2001. Nummer 3 van de 8. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Trumeau met zwart marmer
Ergebnis: 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met zwart marmeren blad en vergulde applicatie. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 87 x 79 x 38 cm. In zeer goede staat.

Groot Chinees bord
Ergebnis: 900 EUR

Prachtig goed gerestaureerd 17e -18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in huis en tuin decor en florale omranding. Afmeting: 5,5 x 36,7 cm ø. In goede staat.

Gemberpot, 18e eeuw
Ergebnis: 875 EUR

Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met ribben en florale decors. Afmeting: 25 x 17 cm ø. In goede staat.