Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

34. Oktoberveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Oktober 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren eierlepel, getorste steel
Ergebnis: 90 EUR

Zilveren eierlepel, 835/000, met een deels getorste steel met puntige steel versierd met Biedermeier gravure. Mt.: P.Suur, Den Haag jl.: B: 1886. Lengte 18 cm. ca 24 gr. In goede staat.

Kristallen schaal op zilveren voet.
Ergebnis: 40 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal geplaatst op een zilveren voet, 833/000. Twaalfkantige kristallen schaal, met geslepen lijnen en een acouladevormige opstaande rand, bevestigd op een zilveren rond ge...

2 x Cloisonne tonnetjes.
Startpreis 70 EUR

Twee aparte Japanse cloisonne dekselvaatjes met diverse vogel decors. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø. In goede staat.

Barometer.
Startpreis 30 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Zilveren Room- en mosterlepels ed. (5x)
Ergebnis: 55 EUR

Vijf zilveren lepels, Nederlands 833/000. Drie roomlepels, 2 met graveerbewerking in de steel en 1 met een dubbel getorste steel met man met juk en 2 mosterdlepeltjes met rondlopende steel. Totaal ca ...

Percussie pistool.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader pistool. Genummerd. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Baret
Startpreis 30 EUR

Oude baret met messing embleem. '1970 G.T.I. Haren'. Afmeting: 21 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Militaire koppelriem
Startpreis 30 EUR

Militaire canvas koppelriem met messing gesp. 20e Eeuw. Afmeting: 98 x 6 x 2 cm. In goede staat.

Militaire kaartentas
Ergebnis: 30 EUR

Militaire kaartentas met gradenbogen. 1904 Nederland. Afmeting: 25 x 26,5 cm. In redelijke staat.

3 Antieke kruitmaatjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke kruitmaatjes van messing met mahonie grepen, met maatvoeringen. In goede staat.

Nederlandse FAL bajonet
Startpreis 60 EUR

Nederlandse 'FAL' bajonet voor op schacht. 20e Eeuw. In zeer goede staat.

Amerikaanse bajonet
Ergebnis: 70 EUR

Oude U.S. bajonet. 'LI.F.H.'. WO II. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Klapmes, 'Corsica'.
Startpreis 140 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans 'Corsica' klapmes met benen beschilderde heft, en tekst op lemet 'Vendetta' etc. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Engelse bajonet
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Engelse bajonet 1907, Nr. 23049. In lederen schede. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Ergebnis: 90 EUR

Duitse bajonet met zaag lemet. Voor M 98. WO II. Afmeting: 37,5 cm. In goede staat.

Militaire handschoenen, voor-oorlogs.
Ergebnis: 20 EUR

Set voor-oorlogse lederen militaire handschoenen. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Dolk met hoornen heft
Startpreis 60 EUR

Antieke dolk met hoornen heft en brons. Met floraal gravering en F.J.I. - K-R 1908. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Percussie karabijn, 19e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuws percussie karabijn (18 mm.) Metaal gereinigd. Afmeting: 97,5 cm. In goede staat.

Eiken geweerrek en geweerkoffer
Ergebnis: 100 EUR

Antiek eikenhouten geweerrek met lederen geweerkoffer. Circa 1900. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Nederlandse helm, 1927
Ergebnis: 80 EUR

Nederlandse landmacht helm met lederen binnenhelm en Hollandse leeuw. 1927. Afmeting: 16 x 22 x 25 cm. In goede staat.

Derde Rijk Luftwaffe dolk
Ergebnis: 400 EUR

Originele Duitse Derde Rijk Luftwaffe officiersdolk met adelaar, hakenkruis en originele portepee. Lemet ongemerkt. Oxydatie schede, en minimaal aan lemet. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Schijfgeweer 'Geneve'.
Startpreis 550 EUR

Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.

Vuursteen pistool, 15 mm.
Ergebnis: 200 EUR

Antiek 18e eeuwse voorlader vuursteen pistool. Gemerkt met 'F.G' op loop. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Oostenrijks console Augustin geweer
Ergebnis: 475 EUR

19e Eeuws Oostenrijks geweer met militair kamergeweer mechanisme, console buisslot van Augustin. Mooie patina. Afmeting: 75 cm. In goede staat.