Naverkoop (After-Sales) Aprilveiling 2018

Nachverkauf | Präsenzauktion

20.04.2018 – 21.04.2018

4015

Kleine Barok damessecretaire

Startpreis 2.500 EUR

Beschreibung

Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak gepolitoerd. Afmeting: 104 x 78 x 50 cm. In zeer goede staat.

Kategorie: Meubels