Juliveiling 2017: After-Sales (Naverkoop)

Nachverkauf | Präsenzauktion

14.07.2017 – 15.07.2017

1006

E. Ferey, Wintergezicht.

Startpreis 3.000 EUR

Beschreibung

Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat

Kategorie: Schilderijen