Abgeschlossen

33. Juliveiling 2017

Abgeschlossen | Präsenzauktion

14.07.2017 – 15.07.2017

2000

Chinees pronkstuk

Startpreis 2.500 EUR
Ergebnis:
4.250 EUR

Beschreibung

Groot oud Chinees benen sculptuur, 20e eeuw. Bestaande uit vele gesneden figuren op rotspartij en in rotspartij. In de wolken, met bomen, pagode, kraanvogels etc.. Op groot houtgestoken basement (gesigneerd). Sculptuur is geinspireerd door de Chinese mythologie. (paar kleine beschadigingen) Afmeting: 146 x 42 x 95 cm. In goede staat.

Kategorie: Diversen