Abgeschlossen

35. Januariveiling 2018

Abgeschlossen | Präsenzauktion

12.01.2018 – 13.01.2018

3501

Boog pendule

Startpreis 2.250 EUR
nicht verfügbar

Beschreibung

Prachtige vergulde 18e eeuwse Louise Seize boogpendule onder stolp. Afgevlakt uurwerk. Circa: 1780. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Schlosser a Paris. In zeer goede originele gave staat. Maat pendule: 42 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Kategorie: Klokken