Naverkoop (After-Sales) Aprilveiling 2018

Nachverkauf | Präsenzauktion

20.04.2018 – 21.04.2018

3500

Amsterdams staand horloge

Startpreis 3.000 EUR

Beschreibung

Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppen. Afmeting: 250 x 68 x 35 cm. In goede staat.

Kategorie: Klokken